Продава: 3-стаен, МОЛ Пловдив, Христо Смирненски, 68кв.м., 8/8ет., 135000€

  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
На разположение съм за всякакви въпроси и консултации, за целта се свържете с мен на телефон:
Георги Присадников
Реф.№
19692
Вид на имота: 
Квадратура: 
68
Цена: 
€135 000
Цена в лева: 
264 037.05 лв.
Цена на кв.м.: 
1 985€/кв.м.
Етаж: 
8
Етажност: 
8
Вид строителство: 

Въведете данъчна оценка 

лв.

Местен данък 3% 

* Забележки:
Към посочените такси не са включени декларации, такса за преписи.
Асансьор: 
Да

Продаваме тристаен обзаведен апартамент с три отделни помещения в кв. Христо Смирненски.
Апартаментът е с чиста площ от 68 кв.м., разположен на ет. 8 от 8-етажна панелна сграда с добре поддържани общи части.
Покривът е основно и качествено ремонтиран преди 8 месеца, като няма никакви следи от течове както в апартамента, така и в общите части.
Разпределението е функционално и удобно: всекидневна, кухня с трапезария, спалня, баня, отделна тоалетна с мокро помещение и една тераса.
Имотът се предлага обзаведен и оборудван, което позволява незабавно нанасяне или отдаване под наем без значителни допълнителни инвестиции.
От апартамента се откриват прекрасни панорамни гледки към зелени площи в района.
Към имота има прилежаща изба с площ от 4 кв.м.

Запитване и огледи

Полетата, отбелязани със * са задължителни.

Тази форма изпраща email до perspektivaimot@gmail.com с Вашите: IP адрес/анти спам защита/, име, телефон и имейл. Данните се използват, за да се свържем с Вас, относно Вашето запитване.

За повече информация и за начина на управление на Вашите данни посетете:  Политика за поверителност и защита.

4 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

ТОП имоти

  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив