Продава: 2-стаен, Гагарин, Кършияка, 67кв.м., 6/12ет., 134999€

  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
На разположение съм за всякакви въпроси и консултации, за целта се свържете с мен на телефон:
Георги Присадников
Реф.№
19689
Вид на имота: 
Местоположение: 
Квадратура: 
67
Цена: 
€134 999
Цена в лева: 
264 035.09 лв.
Цена на кв.м.: 
2 015€/кв.м.
Етаж: 
6
Етажност: 
12
Вид строителство: 

Въведете данъчна оценка 

лв.

Местен данък 3% 

* Забележки:
Към посочените такси не са включени декларации, такса за преписи.
Асансьор: 
Да

Предлагаме уютен, напълно обзаведен двустаен апартамент в един от най-желаните райони на Пловдив - кв. Гагарин.

Жилището от 67 кв.м, разположено в сграда от 2025 г. с асансьор, със светла дневна с кухня, спалня, практична баня с тоалетна.
Имота е с чисто ново обзавеждане, подходящ както за комфортно семейно жилище, така и за доходна инвестиция при отдаване под наем.
Районът предлага отлична инфраструктура - удобен градски транспорт, магазини, училища, детски градини и паркове, като същевременно осигурява бърз достъп до центъра на града.

Запитване и огледи

Полетата, отбелязани със * са задължителни.

Тази форма изпраща email до perspektivaimot@gmail.com с Вашите: IP адрес/анти спам защита/, име, телефон и имейл. Данните се използват, за да се свържем с Вас, относно Вашето запитване.

За повече информация и за начина на управление на Вашите данни посетете:  Политика за поверителност и защита.

2 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

ТОП имоти

  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
    Къща
    Христо...
    €325 000
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
    2-стаен
    Център...
    €112 000
  • Перспектива - недвижими имоти в Пловдив
    Офис
    Кючук Париж...
    €96 900